یک گیگ اینترنت رایگان ماهانه همراه اول

حتما با اپلیکیشن همراه من آشنا هستید. همراه اول هم همانند ایرانسل اپلیکیشنی به نام همراه من برای راحتی مشترکان اش در امر خرید شارژ، پرداخت قبوض و خرید بسته های اینترنت ارائه کرده است که امکانات بیشتری دارد.

اینترنت رایگان اپلیکیشن همراه من

همراه اول برای سوق دادن مشترکان خود به استفاده از اپلیکیشن همراه من هدیه ای برای مشترکانی که از این اپلیکیشن برای اولین بار استفاده می کنند در نظر گرفته است. این هدیه شامل یک گیگ اینترنت رایگان همراه اول به صورت ماهانه است.

یعنی هر مشترک همراه اولی که برای اولین بار اپلیکیشن همراه من را روی گوشی تلفن همراه خود نصب کند می تواند از یک گیگ اینترنت رایگان همراه اول بهرمند شود.

برای دریافت یک گیگ اینترنت رایگان همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من کافی است از این لینک برای دانلود و نصب اپلیکیشن همراه من اقدام کنید.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اینترنت ,اپلیکیشن ,رایگان ,ماهانه ,اپلیکیشن همراه ,اینترنت رایگان ,رایگان همراه ,برای اولین ,ماهانه همراه ,اینترنت رایگان همراه ,رایگان ماهانه همراه ,اینترنت رایگان ماهانه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شمیم دل گروه سون پرسش مهر کلیپ رزمی و اکشن منصوره وطنی اشارات اهل نظر کانتر سورس بازان روش های مختلف کسب درآمد بالا از اینترنت نوشته های من تنها